Kauba tagastamine ja vahetamine

Kauba mittesobivuse korral on Teil õigus see tagastada või ümber vahetada 14 päeva jooksul alates tellimuse kättesaamisest. Tagastamise või ümbervahetamise soovist palume teatada e-posti teel info@moeallee.ee, lisades tellija nime, tagastatava toote koodi ja soovi korral vahetustoote koodi. Palume eelnevalt läbi lugeda tagastamisega seotud nõuded.

Kauba tagastamine ja vahetamine tingimused:

  • Tagastatav kaup ei tohi olla kasutatud ega kahjustatud ning toode peab olema siltidega ja originaalpakendis.
  • Palume olla ettevaatlikud riiete selga proovimisel ning mitte kiirustama siltide eemaldamisega. Sama kehtib ka jalatsite puhul, mis peavad olema originaalpakendis ning kandmisjälgedeta. Taganemisõiguse kasutamiseks avage toote pakend ettevaatlikult, seda kahjustamata. Juhul kui Klient on kaupa kasutanud muuks otstarbeks kui oli vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või esineb kauba kasutamise või kulumise märke, on Moeallee OÜ-l õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kauba olulise rikkumise korral on Moealleel õigus tagastatud tootest keelduda.
  • Peale seda, kui tagastatud kaup on vastuvõetud ja meiepoolt kontrollitud, saad tellimuse vormistamisel märgitud e-posti aadressile sellekohase teavituse.
  • Taganemisõigus ei kohaldu kui ostjaks on juriidiline isik.
  • Ümbervahetamisel postitame Teile uue soovitud toote teele niipea, kui oleme ümbervahetamisele kuuluva toote kätte saanud.
  • Kui oleme veendunud, et kõik vastab tagastamise kriteeriumitele (toode peab olema kandmata, siltidega ja originaalpakendis), laekub raha tagasi Sinu pangakontole 5 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest meie poolt. Kõik maksed tehakse Kliendi arvelduskontole, millelt kauba eest tasuti.
  • Tagastamisele või ümbervahetamisele ei kuulu tooted, mis ei ole kõlblik tagasisaatmiseks tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui see on pärast kohaletoimetamist avatud (nt kosmeetika, parfüümid, pesu ja bikiinid).
  • Veebipoel on õigus loobuda kauba müümisest või nõuda kaup tagasi olukorras, kus tehnilise vea tõttu on Veebipoes pakutava toote hind muutunud/muudetud võrreldes vastava toote turuhinnaga ebamõistlikult odavaks, kauba juures puudub selgesõnaline info, et tegemist on kaubale kehtestatud erihinnaga. Veebipoel on sellisest tehingust õigus taganeda alates hinnavea teada saamisest, esitades Kliendile vastavasisulise kirjaliku avalduse.
  • Riiete, jalatsite ja aksessuaaride ostmisel on sul 2 aasta jooksul õigus esitada pretensioon ilmnenud tootmisvigade kohta.Palun arvesta, et tootmisveaks ei loeta kuluvate osade loomulikku kulumist. Defektide eest, mis on tekkinud toote mittesihipärase kasutamise tagajärjel.

Kui Teieni jõudnud kaup on kahjustustega, mis pole tekkinud pakendi avamisel või kliendi poolt toote mittesihipärase kasutamise, kliendi süü või hoolimatuse tõttu tekkinud asjaoludest, siis palume Moealleed sellest koheselt e-posti teel info@moeallee.ee informeerida. Vaata ka meie tellimistingimusi.